חדשות רכבת ותחבורה ציבורית

חדשות רעות לתושבי דימונה : קו רכבת בין דימונה לבאר שבע ייסגר למשך 4 ימים – חדשות רכבת – 13.11.17 

קו הרכבת המחבר את תחנת רכבת דימונה אל תחנת רכבת באר שבע צפון ייסגר בין התאריכים 16.11 בבוקר עד 19.11 בבוקר. על מנת להקל על נוסעי הרכבת תעמיד רכבת ישראל לרשות הנוסעים, שירות הסעות חינם בין תחנת רכבת דימונה לתחנה בבאר שבע לשני הכיוונים, פעמיים עד שלוש ביום.

 

חדשות טובות לתושבי ראש העין: הסעות חינם לתחנת הרכבת – חדשות רכבת – 9.11.17 

לאחר שנים של בעיית חניה חמורה בתחנת הרכבת של ראש העין, החליטה רכבת ישראל לעשות מעשה ולהעמיד לרשות נוסעי הרכבת תושבי ראש העין, הסעות בחינם מהשכונות אל תחנת הרכבת. פעילות זו תחל ביום ראשון 12.11.17 .  בעיית החניה היא נחלתן של רוב תחנות הרכבת, מה שגורם לנהגים רבים להגיע עם רכבם בשעה מוקדמת בבוקר וכבר לא למצוא מקום חניה ולהסתכן בדוחות של פקחי העירייה המקומית. לאחרונה חילקה עיריית פתח תקווה דוחות בתחנת רכבת קריית אריה, גובה הדוחות היה 500 ש"ח.

קו רכבת מהיר מירושלים לתל אביב – חדשות רכבת – 6.11.17 

תושבי ירושלים יצטרכו להמתין עוד חודשים רבים עד להגשמת החלום של שר התחבורה:
מירושלים לתל אביב בחצי שעה.
דוח מבקר המדינה עולה שישנה הערכה שעבודות החשמול בקו המהיר ירושלים תל אביב יימשכו לפחות עד סוף 2018.
המועד המקורי להפעלת הקו היה בעוד כחודשיים.

 

מחר בבוקר חוזרת רכבת ישראל לתפקוד רגיל – חדשות רכבת – 4.11.17 

רכבת ישראל בקו תל אביב בנימינה חוזרת לפעול החל מבוקר יום ראשון 5.11 ובזה תם שלב קשה מאד לנוסעי הרכבת שנאלצו במשך כמה ימים לחפש חלופות לנסיעה הקבועה והשגרתית שלהם ברכבת. משיחה עם כמה מנוסעי הרכבת ניתן להבין שהשבוע האחרון היה קשה מאד עבורם, והם שמחים על חזרת קו רכבת תל אביב בנימינה לשגרה.

 

שיבושים בקו רכבת תל אביב בנימינה – חדשות רכבת – 1.11.17 

אין רכבת או יש רכבת? שבוע ללא רכבת, אמנם רק בין בנימינה לתל אביב, אך מדובר בקו מרכזי והדבר משבש את השגרה לאלפי ישראלים המשתמשים ברכבת מידי יום, ונאלצים פתאום לחזור לאוטובוסים ומכוניות פרטיות, מה שיוצר עומסים חריגים בכבישים ובתחבורה הציבורית.

קו רכבת בנימינה תל אביב הושבת לשבוע בשל עבודות תשתית יזומות של רכבת ישראל. כל תחנות הרכבת בין בנימינה לאוניברסיטה תל אביב יושבתו עד ל 5 לנובמבר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>